Na przełomie kwietnia i maja przeprowadzony został międzyszkolny konkurs plastyczny „ODŻYWIANIE JEST WAŻNE”. Konkurs zorganizowany został przez p. Paulinę Głośną, p. Zdzisławę Zielińską oraz p. Małgorzatę Chudzik, wzięło w nim udział 50 uczniów z klas I – VII z 9 szkół podstawowych we Wrocławiu.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do poszerzania wiedzy o zdrowym odżywianiu, propagowanie zdrowego stylu życia oraz poszukiwanie nowatorskich pomysłów na realizację tematyki konkursu. Nadesłane prace przerosły nasze oczekiwania. Różnorodność pomysłów i estetyka ich wykonania prac zrobiły na komisji ogromne wrażenie. Nie było łatwo wyłonić prace, które zostaną nagrodzone. Komisja zdecydowała rozstrzygnąć konkurs w dwóch etapach:

Klasy I-III:

I miejsce: Wojciech Kibitlewski SP 82

II miejsce: Wiktoria Makowska SP 25

III miejsce: Zofia Wodniak ZSP 7

Klasy IV-VII:

I miejsce: Julia Dębiska SP 99

II miejsce: Oliwia Topolska SP 30

III miejsce: Natalia Szawernoga SP 99

Wyróżnienia:

Oliwia Szamanek SP 99

Zofia Buźniak SP 99

Vivienne Topolska SP 30

Zuzanna Kozak SP 93

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom, a w szczególności laureatom!