21 i 25 stycznia w szkole podstawowej przy ul. Wietrznej odbyły się zawody  w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci. Startowały drużyny dziewcząt i chłopców. Reprezentacje szkoły składały się z max 3 osób. Do dalszych rozgrywek – finał Mistrzostw Wrocławia, mogły ubiegać się zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w Strefie Centrum. Nasza szkoła wystawiła obie reprezentacje,  wszyscy z klas szóstych. Dziewczęta zajęły V miejsce, a chłopcy VII.

Natomiast w dniach 13, 14 lutego wystartowały rozgrywki w Strefie Centrum dla młodzieży starszej  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Obie reprezentacje składały się z uczniów klas ósmych. Obie reprezentacje także zakończyły swój start na rozgrywkach grupowych na IX m-cu.