Chociaż pierwsze grudniowe dni nie przyniosły nam śniegu i zimy, to powoli rozpoczynamy przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Tym razem nasze świąteczne działania rozpoczęliśmy od organizacji charytatywnego kiermaszu świątecznego. Uczniowie wraz z wychowawcami świetlicy stworzyli ozdoby świąteczne, które później z wielką radością przekazali na kiermasz. Nie zabrakło oczywiście przepysznych ciast i pachnących pierniczków, które cieszyły się wielką popularnością zwłaszcza wśród starszych uczniów. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu. W szczególności rodzicom, wychowawcom świetlicy oraz wolontariuszom za sprzedaż ciast i ozdób. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie dla Michała i Dawida Mędrków.