Ferie ferie ferie…

Przed nami dwa tygodnie ferii, na które wszyscy z niecierpliwością czekamy. Przed udaniem się na zasłużony odpoczynek przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznej zabawy. Dzieci zwróciły szczególną uwagę na to, w jaki sposób powinniśmy się przygotować do zabaw na śniegu. Doskonale pamiętały również o ubiorze przystosowanym do niższych temperatur. Wspólnie zastanawialiśmy się nad tym, jak aktywnie spędzić czas ferii. Próbowaliśmy sobie wyobrazić sytuację, w której jesteśmy odcięci od sprzętów elektronicznych i musimy w inny sposób zagospodarować sobie czas. Uczniowie włączyli swoją kreatywność i wymyślili wiele ciekawych alternatyw na dobrą zabawę. Oby jak najwięcej z nich zostało zrealizowanych.

Życzymy wszystkim udanego odpoczynku! Do zobaczenia za dwa tygodnie. 😉