I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

” Nasz dziecięcy świat'” kl. IV-VII

15 listopada 2017 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „ Nasz Dziecięcy Świat „ organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 we Wrocławiu. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zamiłowania do poezji oraz szerzenie kultury słowa poetyckiego. W konkursie uczestniczyło  25 recytatorów z 9 szkół wrocławskich. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Nasze uczennice zaprezentowały się niezwykle barwnie, prezentując ciekawe utwory poetyckie. Jury uhonorowała je nagrodami i dyplomami, a publiczność gromkimi brawami – Livia Obodyńska          kl. VII B I miejsce i Aleksandra Kowaliszyn kl. V A wyróżnienie. Laureatkom serdecznie gratulujemy.

Renata Michaliszyn – bibliotekarz