W środę (7.02.2018r.) Nasza reprezentacja starszych chłopców pojechała na zawody sportowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Chłopców w Strefie Wrocław Centrum. Tak samo jak dzień wcześniej zawody również odbyły się w Gimnazjum nr 21 (SP Nr 77) przy ul. Św. Jerzego 4.

W skład naszej reprezentacji wchodzili:

1. Zbigniew Paterek – klasa 7b.
  2. Damian Lewinger – klasa 7b.
  3. Kornel Orawczak – klasa 7b.

W swojej grupie mieliśmy trzy bardzo silne drużyny, a mianowicie Szkoła Podstawowa Nr 73, Szkoła Podstawowa Nr 72 i Szkoła Podstawowa nr 90.  Najbardziej wyrównany pojedynek rozegraliśmy w trzecim meczu pomiędzy szkołą SP Nr 90. Po dwóch starciach był remis 1:1,
więc o ostatecznym wyniki miała zadecydować gra deblowa. Na szczęście po bardzo wyrównanym meczu wygraliśmy 2:1. Niestety to było za mało, aby awansować do fazy pucharowej, ale tak chłopakom należą się duże brawa za wolę walki i  ambicję, gratulujemy!