W piątek (9.02.2018 r.) pojechaliśmy na zawody sportowe w ramach Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt  w Strefie Wrocław Centrum, które odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 16
na ulicy Wietrznej 16.

Skład Naszej reprezentacji szkoły wchodziły następujące dziewczyny:

1. Kalina Bytner, klasa 5b.
  2. Katarzyna Knapińska, klasa 6b.
  3. Oliwia Zinczenko, klasa 6a.

Warto wspomnieć, że w grupie mieliśmy dwie bardzo silne reprezentacje,  między innymi Szkoły Podstawowej Nr 85 i Szkoły Podstawowej Nr 30. Pierwszy mecz po wyrównanym pojedynku przegraliśmy 2:1 z SP Nr 85. Drugi zaś mecz także po zaciętej walce wygraliśmy 2:1 z SP Nr 30 i mogliśmy się cieszyć z awansu do fazy półfinałowej.

W półfinale zmierzyliśmy się z SP Nr 64. Niestety dziewczyny z tamtej szkoły były od Nas lepsze i przegraliśmy 2:0.

Na szczęście to nie koniec emocji i w meczu o 4 miejsce znów trafiliśmy na reprezentację SP Nr 30. Tym razem okazaliśmy się słabsi i po walce przegraliśmy 2:1.

Ostatni mecz graliśmy o piąte miejsce w turnieju z SP Nr 67 i gładko wygraliśmy 2:0, więc w ogólnej klasyfikacji zajęliśmy bardzo wysokie piąte miejsce!

Dziewczynom należą się duże brawa za wolę walki i za bardzo wysoki wynik w turnieju, gratulacje!