Za nami kolejny kiermasz charytatywny. Tym razem w wersji wiosenno-świątecznej. Na naszym stoisku pojawiły się m.in. barwne pisanki, kurczaki i baranki oraz kartki świąteczne. Wszystkie ozdoby, które można było zakupić zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły. Dziękujemy dzieciom i wychowawcom, którzy zaangażowali się w tworzenie ozdób. Oczywiście największą popularnością wśród uczniów cieszyły się pyszne ciasta i babeczki, które pojawiły się na kiermaszu dzięki pomocy Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy również wolontariuszom, którzy pomogli przy sprzedaży, a zwłaszcza silnej reprezentacji z klasy VB.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Michała Mędrka.