14 czerwca 2019 r. w Hali Orbita uczniowie wrocławskich szkół  mieli możliwość wzięcia udziału w VIII edycji Dnia Sportu!

Głównym celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród uczniów, ale także integracja i stworzenie atmosfery dobrej zabawy poprzez ruch.

Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała z innymi szkołami w :przeciąganiu liny, unihokeju, bulach, piłce nożnej, w biegowej grze terenowej oraz biegu na orientację.

Uczniowie naszej szkoły bardzo dzielnie walczyli o zwycięstwo i z radością informujemy , że w dyscyplinie bule zajęliśmy II miejsce a w unihokeju zajęliśmy I miejsce.

W związku z tak dobrymi wynikami poszczególnych konkurencji nasi uczniowie w generalnej klasyfikacji uplasowali się na III miejscu. Zwycięskie szkoły otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczniom biorących udział w zawodach zwycięstwa!!!!!!!