„Rada Rodziców informuje, że dokonano wyboru oferty ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2019 / 2020 w firmie Compensa. Składka ubezpieczenia ustalona na rok szkolny 2019/2020 wynosi 50 zł od ucznia. Składki mogą być zbierane przez skarbników klasowych lub wpłacane bezpośrednio przez rodziców na konto Rady Rodziców. W tytule przelewu konieczne jest podanie IMIENIA I NAZWISKA DZIECKA ORAZ KLASY, DO KTÓREJ CHODZI. W przypadku dokonywania zbiórek przez skarbników te same informacje powinny być przekazane skarbnikowi Rady Rodziców przez skarbnika klasowego. Termin wnoszenia wpłat to 10.10.2019 r.”
Na stronie internetowej szkoły w zakładce ,,Rada Rodziców” znajdują się aktualne informacje dotyczące ubezpieczenia na rok szkolny 2019/2020.