W dniach 25-26 października 2019 w Vila do Conde w Portugalii odbyły się 33 Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin federacji KWF. W zawodach brało udział 182 zawodników do 18 roku życia z 26 krajów.

Wrocławski klub reprezentowało 10 zawodników, którzy zostali wytypowani przez Shihan Roberta Waigelt – trenera kadry narodowej oraz sztab szkoleniowy Princeps Wrocław na podstawie wysokich wyników w zawodach w poprzednim sezonie.

Z radością i dumą informujemy, że zawodnikami reprezentującymi Polskę w tych zawodach byli nasi uczniowie:  Monika Pietras uczennica klasy 7a oraz Kazimierz Wiatrowski uczeń klasy 6 c

Senpai Kazimierz Wiatrowski 5.2 kyu – w konkurencji kata młodzików 12-13 zajął 3 miejsce i kumite młodzików 12-13 -50 kg zajął  2 miejsce
Senpai Monika Pietras 6.2 kyu – w konkurencji kata młodziczek 12-13 i kumite młodziczek 12-13 +45 kg zaprezentowała wysoką formę potwierdzając wysoki poziom przygotowania.

Z całego serca gratulujemy zawodnikom występu życząc dalszych sukcesów.