W dniu 14 listopada 2019 roku (czwartek) Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego w Szermierczej Sportowej Szkole Podstawowej nr 85 we Wrocławiu. Poza naszą szkołą w turnieju wzięły udział również SP 2, SP 80, SP 96 i gospodarze.

Uczniowie startowali w czterech kategoriach: dziewczęta klasy 4-6, chłopcy klas 4-6; dziewczęta klas 7-8, chłopcy klas 7-8. Mecze trwały do wygrania 2 setów, do 11 punktów. SP 99 reprezentowało 9 Uczennic i Uczniów.

Do domu z pucharem wróciła Milena z klasy 6c zajmując II miejsce w kategorii klas 4-6 dziewcząt oraz Kalina z klasy 7b za wywalczenie III miejsca w kategorii klas 7-8 dziewcząt. Serdecznie gratulujemy!!!

Wysokie miejsca w swoich kategoriach  zajęli również: Oliwia z klasy 8a – IV m; Bartosz z klasy 7b – V m; Kacper z klasy 6a – V miejsce.

Bardzo dziękujemy  wszystkim Uczniom za wzorową postawę podczas turnieju, godne reprezentowanie naszej szkoły na zawodach międzyszkolnych, czystą grę i pełne zaangażowanie.

Nauczyciele wychowania fizycznego SP99