Po raz kolejny nasi uczniowie uczestniczyli w różnorodnych zajęciach i warsztatach w ramach projektu Szkoła w mieście. Działania te poszerzają i uzupełniają ofertę edukacyjną naszej szkoły. Realizacja projektu służyła zdobywaniu wiedzy z różnych dziedzin a więc nie tylko z j. polskiego, wiedzy o kulturze, historii ale także i z innych przedmiotów. Ideą projektu jest realizowanie treści podstawy programowej w przestrzeni Miasta w różnych organizacjach/instytucjach.
Zajęcia odbywały się w wielu obiektach, takich jak Centrum Sportowe HASTA LA VISTA, ścianka wspinaczkowa Wpinka, Centrum Edukacji Filmowej, Edukacja kreatywna Centrum inicjatyw wszelakich, Czekoladziarnia, Hydropolis, Pracownia Panato, Centrum Edukacji Filmowej, Wrocławski Park Technologiczny.
Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.