25 listopada 2019 roku klasy 7a i 7b wzięły udział w zajęciach edukacyjnych realizowanych w ramach  projektu Szkoła w mieście. Integracyjne warsztaty z umiejętności interpersonalnych okazały się niezwykle ciekawe i od razu spodobały się młodzieży, która chętnie uczestniczyła w zadaniach polegających na wzajemnym poznawaniu się i nauce szacunku. Dodatkowo uczniowie dowiedzieli się, dlaczego hejt może zrujnować życie drugiej osobie, nauczyli się, że w sieci trzeba zachować ostrożność, a z komórki korzystać rozsądnie. Zajęcia  odbyły się w życzliwej atmosferze i każdy z uczestników czuł, że może otwarcie rozmawiać na ten niełatwy temat. Po warsztatach na wszystkich czekała niespodzianka w postaci „Wpisownika” –  szkolnego pamiętnika, w którym uczniowie mogą zapisać wspomnienia ze szkolnych lat, złote myśli, uwiecznić niezapomniane chwile, a nawet wykazać się kreatywnością i oryginalnie ozdobić okładkę.