Już jest !!!!!!

Nasza szkolna choinka, przyozdobiona bombkami i łańcuchami, przygotowanymi przez Wolontariuszy.  Dziękujemy innym kolegom i koleżankom, którzy przyłączyli się do jej ozdabiania.

W grudniu, jako Wolontariusze będziemy brali udział w Projekcie „Kierunek na wolontariat”, którego głównym celem jest promowanie idei wolontariatu w środowisku szkolnym poprzez edukowanie dzieci i młodzieży oraz podniesienie kompetencji wśród nauczycieli we wrocławskich szkołach.

I na sam koniec chcemy Was wszystkich zachęcić do naszej nowej Akcji:Słodki upominek” dla Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „SAMARYTANIN”, który znajduje się przy ulicy Świątnickiej we Wrocławiu.

Do 19 grudnia będziemy zbierali wszelkiego rodzaju słodkości oraz herbatę i kawę. Przyniesione słodycze można przynosić do gabinetu 112 (gabinet pedagoga i psychologa szkolnego).

JUŻ DZISIAJ BARDZO DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE WSPARCIE!!!

DOBRO POWRACA

P.S.

5 grudnia –MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA.

W związku z tym składam wszystkim Wolontariuszom –byłym, obecnym i przyszłym, zaangażowanym i chętnym po prostu zrobić coś dobrego, najlepsze życzenia, mówiąc „Dziękuję”.

NASZE DZIAŁANIA – grudzień