Z wielką radością chcę poinformować, że Wolontariusze z naszej Szkoły zostali zakwalifikowani do udziału w Projekcie organizowanym przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych oraz Fundację „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”.

Celem projektu jest promowanie idei wolontariatu w środowisku szkolnym poprzez edukowanie dzieci i młodzieży oraz podniesienie kompetencji wśród nauczycieli (szkolnych opiekunów wolontariatu) we wrocławskich szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Z warsztatami ruszamy już 10 grudnia 2019 roku. Spotkania będą realizowane przez Panią Elżbietę Pindral w klasa, w których są wolontariusze ( klasy: 5b, 5c, 5d, 6c, 8a, 8b).

Wszystkim Wolontariuszom oraz ich Kolegom i Koleżankom, życzę owocnej pracy. Mam nadzieję, że po warsztatach znajdą się jeszcze kolejne osoby, które będą chciały przyłączyć się do SKW.

opiekun SKW -Dorota Marchaj

Projekt – kierunek na wolontariat