Na przełomie listopada i grudnia 2019 roku odbył się w SP 99 szkolny konkurs plastyczny Świąteczna ozdoba recyklingowa zorganizowany przez p. Paulinę Jaworską. Uczniowie mieli przed sobą nie lada wyzwanie i pole do popisu dla swojej kreatywności. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, a raduje to tym bardziej, ponieważ prace konkursowe zostały przekazane na szczytny cel kiermaszu charytatywnego, który odbył się w naszej szkole 17.12.2019 r.

Wszystkie prace były niezwykle pomysłowe i zaskakujące w swych rozwiązaniach, a przy tym wykonane z dbałością o detale. Komisja rozstrzygająca konkurs miała zatem trudne zadanie. Najważniejszym kryterium podczas rozstrzygania konkursu było wykonanie pracy w 100% recyklingowej. Nie mogłyśmy przejść jednak obojętnie również obok prac, które nie w pełni spełniły to kryterium, ale były na bardzo wysokim poziomie. Cała komisja konkursowa składa uczniom wyrazy uznania i podziękowania za zaangażowanie w konkurs i jego cel. Dziękujemy również rodzicom, którzy wspierali swoje pociech w   pracy twórczej.

Komisja wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce: Marcin Handerek kl. V c i Michał Mucha kl. V d

II miejsce: Jakub Płochow kl. VI d i Nikola Choina kl. V c