Nauczyciele świetlicy

przy Szkole Podstawowej nr 50 we Wrocławiu

serdecznie zapraszają wychowanków świetlic i ich opiekunów

do udziału w:

XX MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MASKA KARNAWAŁOWA”

Cel konkursurozbudzanie wyobraźni oraz wrażliwości plastycznej u dzieci, rozwijanie twórczych zainteresowań.

Warunki uczestnictwa:

• W konkursie uczestniczą tylko wychowankowie świetlic szkolnych z wrocławskich szkół.
  • Należy dostarczyć na adres organizatora /pocztą lub osobiście/ jedną lub dwie prace

z danej placówki, ewentualnie po jednej pracy z każdej grupy wychowawczej.

Dopuszczalne są dwie wersje prac:

• I wersja – format trójwymiarowy.
  • II wersja – maski z kartonu, gazet, papieru kolorowego, cekinów, brokatu, bibuły, tkanin

o różnej fakturze i innych materiałów.

TERMIN :

• Prace należy dostarczyć do 30 stycznia 2020 r. do nauczyciela świetlicy w SP 99 / sala 115.
  • Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w świetlicy SP 50 dnia 7 lutego 2020 r.
  • Wystawa prac odbędzie się w dniach od 7 lutego – 6 marca 2020 r. (prace można odebrać w dniach 09.03.2020r. – 13.03.2020r. po tym terminie prace przechodzą na własność organizatora).
  • Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy, opiekunowie uczniów podziękowania.

Dodatkowe informacje można uzyskać u organizatorów konkursu:

Tel: 71 798 68 54  w. 202

Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałych pomysłów i dobrej zabawy!!

Organizatorzy: Nauczyciele świetlicy SP 50

Załączniki:

1. Zgoda na udział w konkursie
  2. Zasady przekazywania danych uczestników pomiędzy placówkami

Więcej  informacji oraz druki do pobrania