W styczniu 2020r. nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 50 we Wrocławiu zaprosili wychowanków świetlic wrocławskich szkół do udziału w XX Miejskim Konkursie Plastycznym „Maska karnawałowa”. Z naszej szkoły wzięło w nim udział 8 uczniów z klas pierwszych.  7 lutego jury rozstrzygnęło konkurs. Jedna z naszych uczennic – Nina Szuturma z klasy 1 A zajęła III miejsce. Wystawa prac odbędzie się w dniach od  7 lutego do 6 marca 2020 r.  w Szkole Podstawowej nr 50. Prace można odebrać w dniach 09.03.2020r. – 13.03.2020r., po tym terminie prace przechodzą na własność organizatora. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy, a opiekunowie uczniów podziękowania.

Gratulujemy naszej uczennicy Ninie wykonania przepięknej maski i zajęcia III miejsca! Dziękujemy też wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie!

Ewa Banasiak