Uczniowie klasy VII D, pod opieką nauczyciela historii – p. Przemysława Dudka, sukcesem zakończyli projekt Mikrograntu Młodzieżowego pt. „Księże Role Playing Game”. Stworzyli grę karcianą o tematyce związanej z ich małą ojczyzną.
Wszyscy uczestnicy projektu pracowali ciężko przez 3 miesiące, by finalnie wykonać 5 zestawów kart oraz tyle samo instrukcji do nich. Dodatkowo, każdy zestaw do gry wyposażyli w pudełko – dla wygody uczestników i ochrony kart. Uczniowie pracowali metodą projektu, burzy mózgów i zajęć praktycznych.
Po powrocie do zajęć stacjonarnych, grupa projektowa zaprezentuje wyniki swojej pracy  społeczności szkolnej.
UCZNIOWIE KLASY VII D ZAANGAŻOWANI W REALIZACJĘ PROJEKTU:
  1. Olimpia Jankowska – liderka projektu.
  2. Oliwia Misiuna – graficzka grupy.
  3. Julia Glembin – autorka zdjęć do kart.
  4. Kornelia Serafin – edycja i korekta tekstów.
  5. Mikołaj Osiedlewicz – opracowanie statystyk, warstwy fabularnej gry.
  6. Kacper Andrzejewski – opracowanie statystyk, warstwy fabularnej gry.
  7. Kamil Żelezik – opracowanie statystyk, warstwy fabularnej gry.
  8. Jakub Płochow – wsparcie graficzne, wsparcie opracowania fabularnego.
  9. Maja Płońska – opracowanie listy miejsc wykorzystanych do gry.
  10. Barbara Pest – opracowanie listy miejsc wykorzystanych do gry.
  11. Jakub Kamiński – zaangażowanie w szkolenia ze strony fundacji, wsparcie merytoryczne grupy.
  12. Lilianna Neckar – wsparcie grupy, opracowanie planu działań.