Dnia 12 lutego 2021 r. uczniów klasy 3b odwiedził Pan Mateusz Pazgan – nauczyciel  wiedzy o społeczeństwie, by w ramach projektu „Konstytucja” opowiedzieć im o Konstytucji Rzeczypospolitej. Dlaczego należy przestrzegać zawartych umów? Jakie mamy prawa i obowiązki? Czy w Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej są tylko obowiązki i prawa ludzi dorosłych? Na te i wiele innych pytań uczniowie znaleźli odpowiedzi dzięki ciekawej lekcji WOSu. Pan Mateusz Pazgan przedstawił dzieciom historię „Zabawy z siostrą”. Uczniowie obejrzeli ciekawą prezentację multimedialną, która zobrazowała konsekwencje wynikające z nieprzestrzegania zawartych umów. Dzieci miały również okazję do analizowania fragmentów Konstytucji Rzeczypospolitej. Okazało się, że znajdują się tam prawa i obowiązki dotyczące dzieci. To była bardzo interesująca lekcja.