elektrosmieci2021„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” to projekt ekologiczny i edukacyjny, którego celem jest podnoszenie świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego        i elektronicznego.

Akcja organizowana jest w naszej placówce w dniach 18.05.2021r – 08.06.2021r., odbiór zebranego sprzętu jest zaplanowany na dzień 09.06.2021 r.

Jakie są konkretne korzyści z naszego udziału w Akcji?

  • możliwość nieodpłatnego oddania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przez każdą osobę prywatną bądź firmę
  • edukacja dzieci i młodzieży oraz społeczności lokalnych na temat szkodliwego wpływu na środowisko składowanych elektrośmieci
  • za uzbierane kilogramy szkoła otrzyma nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, materiałów biurowych lub tuszy/tonerów. Im więcej kilogramów, tym ciekawsze nagrody można zdobyć!

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK.

Miejsce zbiórki:

Schron przy ul. Bytomskiej 7. Uprzednio należy zgłosić się na portiernię budynku B SP 99 przy ul. Bytomskiej 7, aby pracownik szkoły otworzył schron.

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.  Siedziba Spółki: Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 502-171-293;  83 341 75 94 wew. 23; w godz. 8:00 – 16:00

e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

Regulamin i wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej.

Green Office Ecologic Sp. z o.o. posiada wszelkie niezbędne dokumenty i wymagane prawem zezwolenia do przeprowadzenia takich akcji.