14 września 2021 r. reprezentacja SP 99 wzięła udział w Mistrzostwach Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych zorganizowanych przez SZS Wrocław na kąpielisku Morskie Oko. Zawody ukończyło ponad 1500 dzieci i młodzieży z wrocławskich szkół.

Naszą szkołę reprezentowało 33 uczniów w sześciu kategoriach wiekowych. Wszyscy podołali bardzo trudnemu wyzwaniu biegowemu na dystansie od 1000 m do 1200 m.

Martyna Dembowska z klasy 4b zajęła wysokie III miejsce.

Na wyróżnienie zasługują także Michał Jurasz z klasy 4b, który zajął w swojej kategorii XII miejsce na 175 uczestników oraz Paweł Stempin z klasy 8a, który zdobył XI miejsce na 244 uczestników.

Wszystkim Uczennicom i Uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach międzyszkolnych, gratulujemy i trzymamy kciuki za ich dalszy rozwój!