5 października 2021 r. na strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego przy ulicy Świątnickiej we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w strzelectwie sportowym, które zostały zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk.
Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów z klas siódmych w kategorii wiekowej 2009. Każdy siódmoklasista miał możliwość zapoznać się z budową karabinu pneumatycznego, a fachowej instrukcji oddawania strzałów udzielili naszym uczniom trenerzy klubu WKS: pani Monika Łysiak oraz pan Andrzej Kijowski.
Jak wiemy, oddawanie strzałów do małej tarczy oddalonej od nas o 10 metrów jest trudnym i precyzyjnym zadaniem. Nasi uczniowie poradzili sobie z nim bardzo dobrze i w sumie reprezentacja zgromadziła 735 punków, jednak na ostateczne wyniki musimy jeszcze poczekać.

Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Julia z kl. 7a, Martyna, Weronika, Katarzyna, Konrad, Szymon i Maciej z kl. 7b, a także Maja, Michał oraz Igor z kl. 7d. Dziękujemy całej drużynie za skupienie, zaangażowanie i włożony wysiłek!

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego SP99