4 grudnia w Centrum Aktywności Lokalnej Księże grupa projektowa „Wrocławska kuchnia – potrzebującym i nie tylko” zakończyła swoją działalność finałem warsztatowo – pomocowym. Gotowaliśmy i piekliśmy potrawy dawnego Wrocławia. Z naszego projektu w sumie skorzystało około 30 osób – pracowników i uczniów szkoły, rodziców uczniów i mieszkańców Księża. Osoby potrzebujące z powodów pandemicznych nie uczestniczyły w warsztatach, dlatego też podjęliśmy decyzję o przekazaniu jedzenia do jednej z lodówek społecznych we Wrocławiu.
Młodzież z klasy VIII D wykonała wspaniałą i prospołeczną pracę. Wzrosły ich umiejętności kulinarne i wiedza historyczna 🙂
Dziękujemy serdecznie Sektorowi3 za możliwość wykonania projektu, pani Dyrektor SP99 za wsparcie lokalowe oraz rzeczowe oraz pracownikom szkoły i rodzicom za pomoc przy projekcie 🙂

Skład grupy: Julia Glembin, Oliwia Garbaciak,  Olimpia Jankowska, Oliwia Misiuna, Kacper Andrzejewski, Jakub Kamiński, Kornelia Serafin, Ivo Siedlecki, Kamil Żelezik.

Opiekunem grupy był p. Przemysław Dudek.