Uczniowie klasy III A w tym roku w wyjątkowy sposób świętowali mikołajki. Dzięki pomysłowi  i wsparciu swoich Rodziców wcielili się w rolę pomocników Świętego Mikołaja w ramach akcji MIKOŁAJ W KORONIE.

Uczniowie samodzielnie przeprowadzili zbiórkę pieniędzy, za które zakupili prezenty świąteczne dla Maksia, Moniki i Tomcia – mieszkańców Domu Dziecka. Trzecioklasiści wykonali również kartki dla tych dzieci oraz wypisali życzenia. Dzięki uprzejmości Rodziców paczki zostały już wysłane i niebawem znajdą się pod choinką.

Uczniowie klasy III A z dużym entuzjazmem włączyli się w tę akcję. Odczuwali radość i satysfakcję. Zobaczyli, że obdarowanie kogoś potrzebującego może być równie przyjemne, jak bycie obdarowanym.

Serdecznie dziękuję Mamie, która zaproponowała udział w akcji charytatywnej oraz pozostałym Rodzicom, którzy z takim entuzjazmem podeszli do tego pomysłu.