W dniu 27 kwietnia 2022 roku odbył się szkolny etap WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO pt. WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI.

Do  konkursu przystąpili uczniowie z klas 4-8. Młodzież recytowała utwory znanych klasyków. Uczniów serdecznie powitała pani Dyrektor Beata Berezowska, która mocno trzymała kciuki za swoich podopiecznych. Jury wyłoniło pięcioro laureatów: Lenę Kubańską 4b, Michalinę Skawińska 4c, Aleksandrę Pyzalską 5c, Hanię Gromuł 6a, Mikołaja Pustkowiaka 7a.

Wszystkich uczestników konkursu nagrodzono gromkimi brawami oraz dyplomami. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Laureaci zakwalifikowali się do dalszego etapu- wojewódzkiego, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 9 we Wrocławiu.
Dnia 18 maja zaprezentują się laureaci klas 4-6.
Dnia 11 maja zaprezentuje się laureat klasy 7.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zachęcamy do kolejnych spotkań z poezją. Podziękowania składamy również Organizatorom etapu szkolnego, dzięki którym to wzruszające wydarzenie zapadnie nam głęboko w pamięci. Trzymamy mocno kciuki za laureatów i życzymy im dalszych sukcesów podczas II etapu konkursu.