Zapraszamy rodziców i dzieci, którzy są uczestnikami kampanii Rowerowy Maj, do podzielenia się wrażeniami i motywacjami wynikającym z aktywnego docierania do szkoły i przedszkola. Aby wziąć udział w konkursie należy do końca maja 2022 przesłać krótki filmik pokazujący korzyści z wyboru roweru, hulajnogi, wrotek itp. w przemieszczaniu się do szkoły lub przedszkola w ramach akcji Rowerowy Maj. W konkursie nagrodzimy 5 rodzin, które zdaniem komisji konkursowej w najciekawszy sposób zaprezentują swoje aktywne wybory transportowe. Nagrodami w konkursie są rodzinne vouchery do Muzeum Iluzji, Teatru Lalek oraz Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Filmy zostaną opublikowane na stronie internetowej www.wroclaw.pl oraz w mediach społecznościowych, a najlepsze z nich zostaną wykorzystane m.in. do promocji kampanii Rowerowy Maj oraz aktywnej mobilności we Wrocławiu.
Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na dole artykułu znajdującego się w linku: https://www.wroclaw.pl/komunikacja/rowerowy-maj-wroclaw-konkurs-dla-rodzin.