Martyna Dembowska z klasy 4b oraz Hanna Szala z klasy 5c w dniach 31.05 – 02.06.2022 r. we Włocławku wraz z zespołem młodziczek Ślęzy Wrocław podczas rozgrywanych Mistrzostwach Polski Młodziczek w piłce nożnej rozegrały doskonałe mecze plasując się ostatecznie na IV miejscu.

Młodziczki po fazie wstępnej awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski. W meczu o 3. miejsce, zespół rozegrał świetne spotkanie, które w regulaminowym czasie zakończyło się remisem 1:1. Jednak o zwycięstwie i o tym, która drużyna cieszyć się będzie z medali miała zadecydować seria rzutów karnych. Te wygrał zespół z Warszawy.

Dziewczęta dokonały wielkiego osiągnięcia, a są dopiero na początku swojej przygody z piłką. Trenują pod okiem doskonałej kadry szkoleniowej, z trenerem koordynatorem Arkadiuszem Domaszewiczem na czele. Szkoleniowcem bezpośrednio opiekującym się zespołem U13, jest Damian Burtowski.

Dziewczęta, społeczność szkolna SP99 jest w Was dumna!!!

Serdecznie Wam gratulujemy sukcesu!!!

Ślęza we Włocławku zagrała w składzie – Olivia Mason, Maja Szot, Lena Łapajerska, Vanessa Łatkowska, Iga Lisowska, Martyna Dembowska, Oliwia Batko, Agata Ziembińska, Aleksandra Kwilecka, Anna Augustynowicz, Hanna Szala, Sandra Piotrowska, Pola Olaczek, Maja Matkowska.

Na podstawie materiałów Klubu Ślęza Wrocław oraz relacji Uczennic

1. Cyganek