W ramach realizacji działań promujących zdrowie Uczniowie klas 7b oraz 7d pod opieką nauczycielek wychowania fizycznego wzięli udział w wydarzeniu sportowym pt.: „Niebanalna lekcja w-f” zorganizowanym w dniu 14 czerwca 2022 r. na terenie Parku Skowroniego.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników stacje regeneracyjne oraz aktywności fizycznej. W strefie chillu i nawodnienia uczniowie przyrządzali dla siebie owocowe szaszłyki oraz mogli napić się wody z kawałkami owoców. Były też oryginalne formy aktywności fizycznej, jak: joga, gry świata, bieg z przeszkodami OCR, trening obwodowy cross.

Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli we wszystkich aktywnościach oraz chętnie smakowali wody kranowej i owocowych przekąsek.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego SP99