Sukcesy sportowe Michała z klasy 4b

Michał Jurasz z klasy 4b przez cały rok szkolny 2021/2022 ogromnie wyróżniał się na lekcjach wychowania fizycznego: wzorową postawą, systematycznością, zaangażowaniem, pracą własną, współpracą z innymi oraz wybitną ogólną sprawnością fizyczną. Do tego był zawsze uśmiechnięty i życzliwy.

W szkole chłopiec został powołany na Mistrzostwa Wrocławia w Biegach Przełajowych oraz brał udział w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia w Ultimate Frisbee.

Swoją przygodę z piłką nożną, którą trenuje rozpoczął dużo wcześniej, bo w wieku 4 lat uczęszczając do 1KS Ślęza Wrocław (pierwsze zajęcia odbywały się na boisku szkolny w SP 99 oraz na sali gimnastycznej). Od roku Michał gra w Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk Wrocław SA. Treningi ma cztery razy w tygodniu i praktycznie w każdy weekend rozgrywa turniej albo sparing z innymi akademiami z całej Polski.

Poniżej przedstawiam osiągnięcia Michała z ostatniego roku:

– Powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills

– I m w Turnieju Progres Cup w Kleszczowie

– II m w Turnieju Copalnia Talentów w Krakowie

– III m w Turnieju Górnik Zabrze Cup

– I m w Turnieju Winter Cup we Wrocławiu

– IV m w Turnieju w Licheniu

– I m w turnieju Anchor Cup (Michał został królem strzelców)

– III m w Turnieju Międzynarodowym Sokolik Cup w Starym Sączu

Michał społeczność szkolna SP99 jest z Ciebie bardzo dumna!!!

Gratulujemy sukcesów!!!

I trzymamy mocno kciuki za kolejne osiągnięcia!!!

E. Jóźwicka

na podstawie własnych obserwacji i pracy z Michałem oraz wywiadu z jego Rodzicami.