Start reprezentacji SP 99 w Mistrzostwach Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych

14 września 2022 r. reprezentacja SP 99 wzięła udział w Mistrzostwach Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych zorganizowanych przez SZS Wrocław na kąpielisku Morskie Oko. Zawody ukończyło ponad 1500 dzieci i młodzieży z wrocławskich szkół.

Naszą szkołę reprezentowało 22 uczniów w sześciu kategoriach wiekowych. Wszyscy sprostali bardzo trudnemu wyzwaniu biegowemu na dystansie od 1000 m do 1200 m.

Na szczególne wyróżnienie zasługują:

Martyna Dembowska z klasy 5b , uczennica zajęła wysokie V miejsce na 268 uczestniczek biegu.

Kinga Koc z klasy 5a , uczennica zajęła VIII miejsce w swojej kategorii wiekowej na 142 uczestniczki biegu.

Michał Jurasz z klasy 5b, który zajął  IX miejsce na 171uczestników biegu.

Wszystkim Uczennicom i Uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach międzyszkolnych, gratulujemy i trzymamy kciuki za ich dalszy rozwój!