W dniu 22 września 2022 r. reprezentacja SP 99 wzięła udział w Mistrzostwach Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych zorganizowanych przez SZS Wrocław na kąpielisku Morskie Oko. W zawodach wzięło udział ponad 30 szkół podstawowych, wystawiających sztafety w dwóch kategoriach wiekowych : Igrzyska Dzieci  i Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów. Wszyscy zawodnicy poradzili sobie wspaniale pokonując dystans od 1000 m do 1200 m. Dodatkowym zadaniem  było przekazanie pałeczki sztafetowej, z którym wszyscy poradzili sobie znakomicie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje sztafeta dziewcząt w składzie:

1.Martyna Dembowska 5b

2.Natasza Domagała 5a

1. Kinga Koc z klasy 5a
  2. Amelia Szkwarek 6c
  3. Kamila Kisiel 5a
  4. Matylda Osmulska 7a

Nasza wspaniała żeńska sztafeta zajęła IX miejsce na 36 sztafet biorących udział w tym biegu.

Wszystkim Uczennicom i Uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach międzyszkolnych, gratulujemy i trzymamy kciuki za ich dalszy rozwój!

Zespół Nauczycielek SP 99