14 i 15 grudnia bieżącego roku, w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. W radosnej, ciepłej i serdecznej atmosferze zaproponowaliśmy naszym Uczniom, Rodzicom, Ich Bliskim oraz okolicznym Mieszkańcom ręcznie wykonane, piękne ozdoby świąteczne i przepyszne wypieki.


 

 

 

 

 

 

Sprzedawane na kiermaszu ozdoby przygotowali uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli, a wypieki ich Rodzice i Najbliżsi. Było co podziwiać, kupować i czym się delektować: kartki świąteczne, bombki, figurki z ciasta solnego, zawieszki gipsowe, łańcuchy choinkowe, stroiki, szklane świeczniki, zakładki, zdobniki, brokatowe szyszki, obrazki czy wiszące gwiazdy, różnorodne serniki, pierniki, babeczki, ciasta czekoladowe, popkornowe, makowce i wiele innych.

To wspólne spotkanie przybliżyło Nas wszystkich do świąt i do siebie nawzajem.

Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na potrzeby – wsparcie oferty naszych szkolnych zajęć świetlicowych.
Wszystkim, którzy wzięli udział w kiermaszu serdecznie dziękujemy i życzymy, aby wszystkie rzeczy, które trafiły do Waszych domów cieszyły Was w ten świąteczny czas.

Bardzo dziękujemy Rodzicom i Bliskim Dzieci, którzy upiekli ciasta i kupili świąteczne dekoracje za wsparcie wydarzenia.