8 marca na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 99, odbyły się międzyklasowe rozgrywki sportowe w piłce siatkowej. W zawodach udział wzięli uczniowie klas ósmych. Każdą z klas reprezentowała ośmioosobowa drużyna.
Turniej uczniowie rozpoczęli rozgrzewką, aby później systemem „każdy z każdym” rywalizować o zwycięstwo. Uczniowie rozgrywali mecze do dwóch wygranych setów. Uczestnicy dali z siebie wszystko, pojedynki były bardzo emocjonujące. Walka trwała do samego końca! 🙂
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że tegoroczne rozgrywki wygrała klasa 8D, drugie miejsce wywalczyła  klasa 8A, na trzecim miejscu uplasowała się klasa 8B, a czwarte miejsce przypadło klasie 8C.
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i  gratulujemy! 🙂
Nauczycielki wychowania fizycznego
Ela, Marta, Martyna