W dniu 24 kwietnia 2023 roku na stadionie piłkarskim przy ul. Lotniczej nasza szkolna drużyna „MAM TALENT SP99” zgłoszona do turnieju w kategorii U12 chłopcy rozegrała drugi etap turnieju na szczeblu Finału miejskiego.

W ścisłym finale o zwycięstwo i awans do fazy dolnośląskiej walczyło 5 szkół: SP6, SP33, SP84 Walczaki, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Junior oraz SP99 systemem „każdy z każdym”.

Z ogromną dumą informujemy, że nasza drużyna po bardzo wymagających meczach zajęła ostatecznie wysokie III miejsce ustępując minimalnie SP6 oraz przegrywając z SMS Junior. Co ważne i godne zauważenia, to fakt, że nasza drużyna była debiutantem Turnieju. Poza tym drużyna wystawiona w kategorii U12 chłopców była koedukacyjna: 3 dziewczynki i 7 chłopców. Po trzecie z Wrocławia mecze rozgrywały aż 44 drużyny. Także wynik debiutanta iście mistrzowski!!!

Wyniki rozgrywek finałowych:

SP33 – SP99 – 3:5

SP99 – SP 84 – 2:1

SMS Junior – SP99 – 8:1

SP99 – SP6 – 1:2

Zgodnie z regulaminem Turnieju Tymbark organizowanego przez PZPN do Finału Dolnośląskiego awansować mogła tylko jedna szkoła i ten awans wywalczyła Szkoła Mistrzostwa Sportowego Junior. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Drodzy Uczniowie – Drużyno Mam Talent SP99 ogromnie gratulujemy Wam bardzo dobrego występu, ambitnej gry i walki sportowej do ostatniego gwizdka sędziego.

Dziękujemy serdecznie również panu Markowi Wojnarskiemu, który swoim doświadczeniem trenerskim wsparł naszą drużynę podczas rozgrywek.

Skład drużyny „Mam Talent SP99”:

1. Wojnarski Krzysztof – kapitan
  2. Dembowska Martyna 5b