Z ogromną dumą i radością informujemy, że w dniu 13 czerwca 2023 roku nasza szkolna reprezentacja dziewcząt została Mistrzyniami Dolnego Śląska Igrzysk Dzieci 2023 w mini piłce nożnej.

Mistrzostwa były organizowane przez SZS Dolny Śląsk w Świdnicy.

Brały w nich udział mistrzynie w kategorii dziewcząt i mistrzowie w kategorii chłopców z poszczególnych stref województwa dolnośląskiego.

Strefę jeleniogórską w kategorii dziewcząt reprezentowała SP z Podgórzyna, strefę wałbrzyską – SP 4 Świdnica, strefę legnicką – SP 9 Legnica i strefę wrocławską SP 99 Wrocław.

Wyniki:

1 miejsce – SP 99 Wrocław

2 miejsce – SP Podgórzyn

3 miejsce – SP 4 Świdnica

4 miejsce – SP 9 Legnica

NAJMŁODSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU STEFANIA GOŚCIŃSKA ZOSTAŁA NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ MISTRZOSTW! BRAWO!!!

Mecze rozgrywane były na 2 równoległych boiskach systemem „każdy z każdym”.

Nasze dziewczęta wygrały wszystko i to bardzo wysoko.

SP 99 – SP Podgórzyn – 7:2

SP99 – SP 4 Świdnica – 7:0

SP 99 – SP 9 Legnica – 18:2

Skład drużyny SP99:

1. Szala Hanna 6c – kapitan
  2. Dembowska Martyna 5b
  3. Domagała Natasza 5a
  4. Gościńska Stefania – 3c
  5. Dobroszka Oliwia – 6c – bramkarka
  6. Knap Natalia – 6a
  7. Sikora Gabrysia – 6c
  8. Wojtasik Kinga – 5a

Raz jeszcze gratulujemy ogromnego sukcesu sportowego Dziewczynkom, ich Rodzicom!!!

Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!!

Serdecznie dziękujemy również Radzie Rodziców SP99 za sfinansowanie transportu, abyśmy mogły bezpiecznie i wygodnie dojechać na mistrzostwa do Świdnicy. Było warto!!!!!

Zespół WF SP99