Już w drugim tygodniu nauki, dnia 13 września 2023 r. SZS Wrocław zorganizował na kąpielisku Morskie Oko Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.

Nasza szkoła wystawiła swoją reprezentację w 3 kategoriach wiekowych. Warunki biegowe były naprawdę wyborne dobra temperatura powietrza, słońce i brak wiatru.

Organizatorzy w tym roku zmienili miejsce startu, co było trudnym wyzwaniem dla dzieci, bo dwukrotnie musiały pokonać odcinki biegowe po piachu.

Dla najmłodszych naszych biegaczy- klasy IV był to udany debiut, przetarcie sportowe w rywalizacji międzyszkolnej.

Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły na zawodach międzyszkolnych oraz za wysiłek i moc sportowych wrażeń.

Zespół WF SP99