Szkolna reprezentacja chłopców w Mistrzostwach Wrocławia Strefy Centrum w piłce nożnej Igrzysk Dzieci w dniu 25 września 2023 roku rozegrała na boiskach Kłokoczyce mecze piłkarskie. Na Mistrzostwa przybyło aż 18 piłkarskich reprezentacji szkolnych. Mecze rozgrywane były w 6 grupach, a potem toczyły się rozgrywki ćwierćfinałowe, półfinałowe i mecz finałowy.

Nasi reprezentanci grali bardzo dobrze i skutecznie wygrywając najpierw w swojej grupie z SP81 i SP67. Potem pokonali SP9 w ćwierćfinałach. W meczu półfinałowym starli się z SP90 i ten mecz również wygrali kwalifikując się do finału z SP4. Chłopcy na dużym zmęczeniu pomimo ogromnych starań finał przegrali.

Mimo przegranej Chłopcy zakwalifikowali się do ścisłych Mistrzostw Wrocławia, które odbędą się na wiosnę. Radość była wielka.

Reprezentacja SP99 – kategoria Igrzyska Dzieci:

Jakub Banasiński 7c – kapitan

Galant Witold 5c

Hawryłkiewicz Tomasz 5c

Marek Jeremi 5c

Bąk Jakub 5c

Nelipa Artem 5c

Grzybek Kamil 6b – bramkarz

Chłopcy, jesteśmy z Was ogromnie dumni. Brawo!!!

Dziękujemy i trzymamy kciuki za kolejne rozgrywki.

Zespół WF SP99