W dniu 2 października 2023 r. szkolna reprezentacja SP99 zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Strzelectwie Sportowym z karabinka pneumatycznego w pozycji siedzącej.

10. Banasiński Jakub 7c

Zawody rozgrywały się na strzelnicy sportowej WKS Śląsk przy ulicy Świątnickiej. W Mistrzostwach brały udział reprezentacje szkół podstawowych z całego województwa, m.in. SP 80 Wrocław, SP Łagiewniki, SP 2 Wałbrzych, SP Żmigród, SP Wisznia Mała, SP 2 Wrocław, SP Brzezia Łąka, SP Dobroszyce, SP Oleszna.

Chcielibyśmy wyróżnić naszych najlepszych zawodników. Spośród dziewczynek najlepiej strzelała Aleksandra Pyzalska 7c – 89 pkt., która w klasyfikacji indywidualnej zajęła V miejsce. Natomiast spośród chłopców najcelniej do tarczy strzelał Wojciech Baran 6b zdobywając 77 pkt.

Wynik  generalny SP 99 to 735 pkt.

A która z dolnośląskich reprezentacji szkół podstawowych uplasowała się na podium?