V edycja konkursu ekologicznego „Bądźmy EKO dla Wrocławia”, organizowanego przez FBSerwis – firmę świadczącą m.in. usługę odbioru odpadów we Wrocławiu, zbliża się do finału! W tegorocznej edycji konkursu pod hasłem „Poznaj zasady, segreguj odpady” zgłoszono ponad 200 prac, które przedstawiają korzyści płynące z prawidłowej segregacji odpadów lub ich powtórnego wykorzystania. Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

Uczennica klasy 4a Michalina Krukar (kategoria I – IV) i uczniowie klasy 7c: Marian Strelke, Emilian Michalczyk, Szymon Gardynik (kategoria V – VIII) zakwalifikowali się do II etapu konkursu: Bądźmy EKO dla Wrocławia.

Zachęcamy do oddania głosu na naszych uczniów!

Link do pracy Michaliny Krukar: FBSerwis konkurs (fbserwis-konkurs.pl)

Link do pracy Mariana Strelke, Emiliana Michalczyka i Szymona Gardynika: FBSerwis konkurs (fbserwis-konkurs.pl)

ZASADY GŁOSOWANIA

• Głosy można oddawać w terminie: od 6.11.2023 r. (od godziny 12:00) do 17.11.2023 r. (do godz. 12:00).
  • Głosowanie odbywa się na stronie www.fbserwis-konkurs.pl.
  • Głosy można oddawać poprzez kliknięcia na przycisk „GŁOSUJ” obok pracy wybranego uczestnika konkursu.
  • Aby oddać głos w konkursie „Bądźmy EKO dla Wrocławia” użytkownik musi być zalogowany na zarejestrowane wcześniej konto.
  • Rejestracja odbywa się na stronie konkursu.
  • Jedno kliknięcie oznacza oddanie jednego głosu.
  • Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 1 z jednego konta.