Zespół wychowania fizycznego SP99 z ogromną dumą i radością informuje o odnoszonych przez naszych Uczniów sukcesów sportowych w różnych obszarach aktywności fizycznej.

Hanna Łaba z klasy 8b w dniu 18 listopada 2023 r. zajęła I miejsce w XIII Mistrzostwach Wrocławia w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt oraz I miejsce w kategorii open od 6 do 15 lat.

Iga Trajdos z klasy 6b w dniu 5 listopada 2023 roku zajęła I miejsce w Towarzyskich Zawodach konnych w skokach przez przeszkody, które odbyły się w Klubie Jeździeckim „Banderas”. Iga pokonała konno parkur składający się z 7 przeszkód o wysokości do 70 cm. Sędziowie oceniali precyzję, technikę oraz wygląd całego przejazdu.

Michał Jurasz z klasy 6b w dniach 17-19 listopada 2023 r. zdobył drużynowo z zespołem WKS Śląsk Wrocław U12 I miejsce w Turnieju piłki nożnej SGB CUP rozgrywanym w Jarocinie. Drużyna Michała pokonała 17 zespołów z całej Polski.

Ogromne gratulacje!!!!

Cała społeczność szkolna jest z Was dumna!!!

Zespół wf SP99