W środę 6. 12.2023 r. odbył się mikołajkowy turniej w tenisie stołowym. Do  rywalizacji sportowej przystąpiło 42 uczniów (28 chłopców i 14 dziewcząt). Nad przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego oraz 10 uczniów, którzy pełnili rolę sędziego.
Po wielkich sportowych emocjach w kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Hania Łaba (kl.8a), II Martyna Dembowska(kl.6b), III miejsce Matylda Osmulska (kl.8a). W rywalizacji chłopców I miejsce zajął Igor Piwko (kl. 7c), II miejsce Jakub Banasiński (7c),  III miejsce Antoni Papas (kl.4a). Na zakończenie turnieju w „finale finałów” przy stole spotkali się zwycięzcy Hania i Igor. Mistrzynią rakiety okazała się Hania wygrywając z Igorem. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za sportowa rywalizację i gratulujemy!!!
Dziękujemy również wszystkim nauczycielom, którzy opiekowali się dziećmi.