Szanowni Rodzice, Opiekunowie przyszłorocznych Pierwszoklasistów!
Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 99 im. T. Kościuszki we Wrocławiu!
Poniżej szczegółowy harmonogram i terminy rekrutacji do klas I w roku szkolnym 2024/2025, które są również opublikowane na stronie internetowej rekrutacje.edu.wroclaw.pl

HARMONOGRAMY REKRUTACJI:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Zgłoszenia kandydatów do klas I w obwodowych szkołach podstawowych:

– rozpoczęcie 14 lutego 2024 r. o godzinie 12:00.

– zakończenie 20 lutego 2024 r. o godzinie 15:00.

Rekrutacja na wolne miejsca do klas I (oddziały ogólne/integracyjne w szkołach podstawowych) – złożenie wniosku:

– rozpoczęcie 8 marca 2024 r. o godzinie 12:00.

– zakończenie 11 marca 2024 r. o godzinie 15:00.

• Rekrutacja odbywa się przy pomocy systemu teleinformatycznego. Rodzice korzystają z systemu poprzez stronę  rekrutacje.edu.wroclaw.pl
  • Do rekrutacji przystępują dzieci mające miejsce zamieszkania na terenie Wrocławia.
  • Dzieci mające miejsce zamieszkania poza Wrocławiem będą przyjmowane (od września 2024 roku) na wolne miejsca tylko w przypadku zaspokojenia potrzeb mieszkańców Wrocławia.
  • Rekrutację przeprowadza komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora w danej placówce.
  • Rodzice/prawni opiekunowie wypełniają i składają wniosek o przyjęcie, w terminie wskazanym w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej: rekrutacje.edu.wroclaw.pl na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje m.in. nt. kryteriów rekrutacyjnych, odp. na wiele pytań dot. rekrutacji również w plikach poniżej: