We wtorek, 13.02.2024 r., w ostatni dzień karnawału, w Szkole Podstawowej nr 99 im. T. Kościuszki we Wrocławiu, odbyły się zabawy karnawałowe dla dzieci z klas 1 – 3 i dyskoteka dla uczniów klas starszych.

Młodsze dzieci bawiły się od rana, tańcząc w pomysłowych przebraniach, w rozświetlonej kolorowymi światłami sali gimnastycznej. Kółeczka, wężyki, radosne podskoki i zabawy z animatorami spowodowały, że uśmiech nie schodził dzieciom z twarzy, a muzyka i cudowna atmosfera zachęciła do wspólnego szaleństwa nawet wychowawców klas.

Popołudniu przyszedł czas na starszaki, które najpierw starannie udekorowały korytarz na najwyższym piętrze i przygotowały niezbędny sprzęt nagłośnieniowy. Samorząd Uczniowski, pod opieką pani Weroniki Mateuszuk, napompował balony, poprzyczepiał serduszka i chorągiewki, a pasjonaci profesjonalnego oświetlenia zadbali o migające światełka. Za konsoletą DJska stanęli uczniowie, ale i nauczyciele. Wszystko to wpłynęło na wyjątkową atmosferę radosnej, bezpiecznej i niemalże niekończącej się fiesty.

Jesteśmy pod wrażeniem szczególnie gremialnie zatańczonej macareny i belgijki.

Fotorelacja została przygotowana z wykorzystaniem sprzętu fotograficznego zakupionego ze środków finansowych otrzymanych przez szkołę w ramach rządowego projektu Laboratoria Przyszłości.