15 lutego nasza szkoła otworzyła szeroko drzwi dla osób rodziców i opiekunów zainteresowanych poznaniem naszej placówki. Podczas Dnia Otwartego rodzice spotkali się z Panią Dyrektor Beatą Berezowską i Panią Wicedyrektor Mileną Opiołą, które przyjęły ich bardzo serdecznie, udzieliły potrzebnych informacji i zaprosiły do zwiedzania budynków, w których mieści się SP 99.

W tym czasie goszczące u nas przedszkolaki, pod opieką nauczycieli, śpiewały piosenki przy akompaniamencie gitary, bawiły się wspólnie z użyciem chusty Klanzy w jednej z sal gimnastycznych i oglądały teatrzyk w bibliotece szkolnej. Mogły również wziąć udział w zabawach ruchowych z Akademią Krokieta i Lamy. Następnie wspólnie z rodzicami poznawały placówkę bawiąc się także na Magicznym Dywanie, w Musicogramy i rozgrywając różne wersje warcabów. Goście mogli poznać także naszą zdrową stołówkę, świetlicę, szatnie i sale lekcyjne. Pobyt w naszej szkole umilały im różnorodne wystawy prac naszych uczniów. W rodzinnej atmosferze Goście mogli poczuć klimat naszej Szkoły.

Bardzo dziękujemy za przybycie! Już teraz zapraszamy do ponownych odwiedzin podczas festynu, który odbędzie się w czerwcu. Przede wszystkim zapraszamy do naszej Szkoły! Do zobaczenia wkrótce!