Dwudziestego piątego marca bieżącego roku wspólnie przywitaliśmy wiosnę. Wówczas odbył się przegląd poetycki, w którym udział wzięli chętni uczniowie z klas 1-8. Wyrecytowano piękne utwory, w których motywem przewodnim była właśnie wiosna. Wysłuchaliśmy wierszy m.in.  Jana Brzechwy, Doroty Gellner i Marii Ilnickiej. Między występami mogliśmy poznać również kilka ciekawostek z zakresu poezji, tym samym przypominając sobie różne środki poetyckie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Nie zabrakło pozytywnych emocji, przepięknych dekoracji i wiosennych rekwizytów. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że liryczne przywitanie wiosny okaże się naszą szkolną tradycją!

Klaudia Rybarczyk

Beata Żukowska