W trosce o zdrowie psychiczne naszych uczniów,  nasza szkoła włączyła się w program polityki zdrowotnej, w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego – RAZEM ŁATWIEJ, na lata 2023-2025.

Celem głównym programu jest wczesna identyfikacja i pomoc osobom w kryzysie psychicznym.

Uruchomiony został specjalny numer telefonu +48 800 805 600 oraz e-mail na, który można napisać: razemlatwiej@cogitozdrowie.pl dla rodziców zaniepokojonych zachowaniem swoich dzieci oraz dla młodzieży szukającej pomocy, doświadczającej smutku, samotności czy też będącej w kryzysie psychicznym.

Zachęcamy do skorzystania z programu.

RAZEM ŁATWIEJ - Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego we  Wrocławiu

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie - Razem łatwiej !