W dniu 10 czerwca 2024 r. uczniowie klas 4-8 wzięli udział w Dolnośląskich Mistrzostwach w Biegach na Orientację zorganizowanych przez Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej, WKS Śląsk Wrocław i SZS Dolny Śląsk.

Z radością informujemy, że nasza reprezentacja dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci (U-11 i U-13) zdobyła drużynowo III miejsce. Dziewczęta nagrodzone zostały dyplomem, medalami i pucharem.

Reprezentacja chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci (U-11, U-13) zdobyła IV miejsce.

Reprezentacja dziewcząt i chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej (U-15) zdobyła V miejsce.

18. Strzelczak Piotr 8a U-15

Na Mistrzostwa Dolnego Śląska przybyły szkoły z Wrocławia, Jeleniej Góry, Milicza, Oleśnicy, Głogowa.

Serdecznie dziękujemy za dobry start i godne reprezentowanie naszej szkoły w mistrzostwach.