Radosnego Dnia Dziecka
małym i większym Dzieciom życzą:
Dyrektor Beata Berezowska oraz Nauczyciele i Pracownicy Szkoły
– Życzymy radosnego Dnia Dziecka!

Radosnego Dnia Dziecka
małym i większym Dzieciom życzą:
Dyrektor Beata Berezowska oraz Nauczyciele i Pracownicy Szkoły
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej
Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.